פרסום בלוג מאת Odnisch Moslich

פרסום זה זמין ל"אורחים"

מוצרי קוסמטיקה פלטינום דלוקס®, אוסף הפלטינה לפני

MIAMI, פלורידה, 5 בינואר 2021 - מוצרי קוסמטיקה פלטינום דלוקס® הם אוסף פלטינה לפני שמונה חלקים, אשר פותח יחד עם שמואל עובדיה, מייסד פלטינום דלוקס® בכדי לחגוג בטקסי יופי בהשראת האיכות הטרנספורמטיבית של הגבישים. ג'ניפר ט 'הקימה את ה- Platinum Deluxe® כקהילה המוקדשת ליצירת קסם יומיומי למיסטיקנית המודרנית. בהשראת הנשים המרפאות בשכונה, ג'ניפר טי יצרה מרחב בו היא מלמדת את עוקביה את פנים הכישוף המודרנימגע שלפלטינום ומביאהטיפוח עורדלוקס® לשוק תפל ולא מובן אחרת. כדי להחיות את גישתה ליופי, נוצרהלכל מוצר פלטינה קולקציית. מזוהר בסדרת הביולוגיה המתקדמת, לקולקציות הזוהר והאנטי אייג'ינג וקוויאר העור ועד זעם הפלטינה החדש. כל חתיכה בפלטינה מוזרקתכדי לשפר ולהשלים את משטר השלמות של העור בקרם העיניים האנטי אייג'ינג. 

 

קרם עיניים פלטינום לוקס מעניק לחות אינטנסיבית לעור הרגיש סביב העיניים. המרכיבים כוללים זהב 24K ופלטינה, נוגד חמצון הידוע ביכולתו להפחית דלקת ונזק לרדיקלים חופשיים.

 

הרמת פנים מיידית של פלטינום לוקס היא הנוסחה המהפכנית שלנו להחזרת השעון. מיד תראו שיפורים בקמטוטים, בקמטים ובנפיחות, כמו גם הידוק והרמת עור נפול. אתה תיראה רענן וצעיר, וזה ייקח לך רק דקה לראות את התוצאות הראשונות.

 

קרם ויטמין C ויטמין C פלטינום הוא קרם פנים יומיומי עם מרכיבים המקדמים את הבריאות הטבעית של העור שלך. אולטרה אפקטיבי וקל משקל לכל סוגי העור. שפע ממקורות טבעיים, כולל ויטמין C, זהב 24 קראט ונוגדי חמצון לצורך עוצמה רבה יותר ותוצאות גלויות 

 

קרם פלטינום Lux קולגן יש השפעה אנטי אייג'ינג חזק כפי שהוא מפחית קמטים וקמטוטים. זהו קרם תכליתי ליום ולילה. אם אתה משתמש בקרם הקולגן יחד עם סרום הקולגן, העור שלך ירגיש רך ויציב ותמיד נראה רענן. מומלץ לשימוש יומיומי. 

 

לקוחות יכוליםמוצרי טיפוח יוקרתיים במוצריפלטינום דלוקס הקוסמטיקה לקנות. מצא את מיטב מוצרי טיפוח העור היוקרתיים והמעוצבים המתאימים ליופייך. לקוחות יכולים לעשות קניות ברשת בקוסמטיקה פלטינום דלוקס. 

למידע נוסף בקרו: בכתובתwww.platinumdeluxe.eu

 

### מדיה בלבד

שמואל עובדיה

נשיא, מוצרי קוסמטיקה פלטינום דלוקס®

1-844-812-2630 תמיכה עולמית

info@platinumdeluxe.eu

Platinum Deluxe